AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Nové AUTODOC Ads
Oblíbené

Autokoberce

Možná vás bude zajímat:

Přední kapota motoru Hledá se Vejprnice FORD RANGER (ET) Používané Soukromý Možné doručení
Přední kapota motoru Poptávám použitou přední kapotu motoru na Ford Ranger r.v.2009 - 2012
Zobrazit inzerát
FORD
Ranger (ET)
2.5 TDCi 4x4
#16277200267862
Hledá se
07.31.2021
Vejprnice
Možné doručení
Chcete prodat Autokoberce? Vytvořte inzerát nebo Vytvořte inzerát "Hledám"

Autorohože: používané a nové součástky ve vaší blízkosti od soukromých prodejců a obchodníků

Autorohože chrání podlahu v kabině auta před špínou a vlhkostí, a usnadňují čištění interiéru auta. Snižují také míru hlučnosti a kabinu zútulňují a dělají pohodlnější.

Podle materiálu mohou být tyto produkty:

  • Textilní. Vypadají esteticky. Absorbují vlhkost a různé druhy špíny, chrání kabinu před korozí. Vyžadují důkladnou údržbu, protože když zvlhnou, musejí se vysušit.
  • Gumové. Jsou vyrobeny z indické gumy. Snadno se udržují, ale jsou těžké a neabsorbují vlhkost.
  • Polyuretanové. Jsou odolné vůči opotřebení a lehčí než gumové.

Při nákupu autorohoží vždy zajistěte, aby pevně přilnuly k podlaze. Toto příslušenství má speciální žebra nebo špice, a můžete je zajistit pomocí svorek nebo poutek. Produkt, který se vychýlí ze svého místa, může zablokovat přístup k pedálům během jízdy, což může způsobit nehodu.

Důležité! Horní povrch by měl být odolný vůči smyku; jinak se zvyšuje riziko nehody. Rovněž se ujistěte, že produkt nemá žádný dlouhotrvající zápach.

Kvalitu a stav tohoto příslušenství můžete zkontrolovat, když se osobně setkáte s prodejcem. Platforma s inzercí - AUTODOC inzerce - vám pomůže najít nabídky od soukromých prodejců a obchodníků, kteří nabízejí na prodej nové a používané autodíly ve vaší blízkosti. Pokud máte použitelné produkty, které nepotřebujete, prodejte je na platformě AUTODOC inzerce. Zveřejněte vaše inzeráty zdarma a rychle najděte kupce, který se zajímá o vaše produkty.