AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Nové AUTODOC Ads
Oblíbené

Cisteni skel

Možná vás bude zajímat:

Přední kapota motoru Hledá se Vejprnice FORD RANGER (ET) Používané Soukromý Možné doručení
Přední kapota motoru Poptávám použitou přední kapotu motoru na Ford Ranger r.v.2009 - 2012
Zobrazit inzerát
FORD
Ranger (ET)
2.5 TDCi 4x4
#16277200267862
Hledá se
07.31.2021
Vejprnice
Možné doručení
Chcete prodat Cisteni skel? Vytvořte inzerát nebo Vytvořte inzerát "Hledám"

Systém čištění čelního skla: používané a nové produkty ve vaší blízkosti od soukromých prodejců a obchodníků

Systém čištění čelního skla je zodpovědný za čištění špíny a vlhkosti z čelního skla. Zaručuje se tím dobrá viditelnost a umožňuje to řidiči mít lepší kontrolu nad jízdou. Je složen z různých mechanismů, například elektromotor stěračů, čerpadlo ostřikovačů, relé a spínače atd.

Nejzranitelnější součástky jsou:

  • Stěrače čelního skla. Musí se měnit poměrně často. Stříkance a pískání během jejich provozu jsou znaky opotřebované součástky. Pozdní výměna součástek vede k tvorbě škrábanců na čelním skle.
  • Aktivační prvek elektromotoru. Má dlouhou životnost. Jeho zapnutí v suchém počasí a bez vody, nebo pokud jsou lišty stěračů pokryté ledem, může způsobit jeho selhání.
  • Čerpadlo ostřikovačů. Celý systém může selhat vlivem jeho selhání. Většinou je problém se svorkami, které zoxidují při vystavení vlhkosti.

Selhání systému čištění čelního skla se musí ihned eliminovat. Jakékoli omezení výhledu nebo zhoršení viditelnosti ze sedadla řidiče může způsobit nehodu.

Naše inzertní webová stránka AUTODC inzerce vám pomůže koupit si autodíly ve vaší blízkosti za příznivou cenu. Vyberte si produkt, poraďte se a získejte slevu online. Pokud chcete ušetřit peníze, zvolte si používané součástky od soukromých prodejců. Obchodníci na své nové výrobky vždy nabízejí záruku.

Využijte výhod, které nabízí naše specializovaná platforma AUTODOC inzerce - nakupujte a prodávejte autodíly výhodně!