AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Nové AUTODOC Ads
Oblíbené

Zavěšení kol, ramena

Možná vás bude zajímat:

Přední kapota motoru Hledá se Vejprnice CZK 5000,00 FORD RANGER (ET) Používané Soukromý Možné doručení
CZK 5000,00
Přední kapota motoru Poptávám použitou přední kapotu motoru na Ford Ranger r.v.2009 - 2012
Zobrazit inzerát
FORD
Ranger (ET)
2.5 TDCi 4x4
#16277200267862
Hledá se
07.31.2021
Vejprnice
Možné doručení
Chcete prodat Zavěšení kol, ramena? Vytvořte inzerát nebo Vytvořte inzerát "Hledám"

Díly zavěšení kol: používané nebo nové ve vaší blízkosti od soukromých prodejců nebo obchodníků

Správný provoz zavěšení kol má vliv na kvalitu jízdy autem, výkon v terénu a schopnost zamezit smyku a převrácení. Životnost sestavy závisí na podmínkách na cestách a stylu jízdy.

Životnost dílů systému, které se rychle opotřebovávají, je následující:

  • Kulové čepy: 20,000-40,000 km.
  • Vzpěry stabilizátoru: 30,000-50,000 km.
  • Silentbloky: 40,000-60,000 km.

Ramena zavěšení kol jsou hlavní díly jednotky. Spojují podvozek a díly karoserie auta. Drží kola během jízdy a stabilizují vozidlo při manévrování. Ocelová ramena jsou odolná, a dají se opravit, ale jsou náchylná na korozi. Hliníkové díly jsou lehké, odolné vůči vlhkosti, ale zvyknou praskat, což znamená, že se musí vyměnit.

Abyste jednotku udrželi funkční, pravidelně ji testujte a opravujte. Vyhněte se přetěžování a jízdě v terénu ve vysoké rychlosti. Opatrná jízda je nejspolehlivějším způsobem, jak snížit zátěž na systém, a jak prodloužit životnost jeho součástek.

AUTODOC inzerce je skvělou příležitostí pro nákup nebo prodej dílů zavěšení kol ve vaší blízkosti. Najdete zde široký výběr nových a používaných autodílů od soukromých prodejců nebo obchodníků. Podívejte se na fotografie produktů a pořiďte si je přímo z domu!

Držte krok s dobou - prodávejte online! Publikujte vaše nabídky zdarma na veřejné platformě s cílovým publikem majitelů aut. Platforma AUTODOC inzerce byla vytvořena pro rychlé, pohodlné a bezpečné dohody a nabídky.