AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Nové AUTODOC Ads
Oblíbené

Ocelové ráfky

Možná vás bude zajímat:

Přední kapota motoru Hledá se Vejprnice CZK 5000,00 FORD RANGER (ET) Používané Soukromý Možné doručení
CZK 5000,00
Přední kapota motoru Poptávám použitou přední kapotu motoru na Ford Ranger r.v.2009 - 2012
Zobrazit inzerát
FORD
Ranger (ET)
2.5 TDCi 4x4
#16277200267862
Hledá se
07.31.2021
Vejprnice
Možné doručení
Chcete prodat Ocelové ráfky? Vytvořte inzerát nebo Vytvořte inzerát "Hledám"

Ocelové ráfky kol: používané a nové součástky ve vaší blízkosti od soukromých prodejců a obchodníků

Ocelové ráfky kol jsou části kol, které jsou spojeny s nábojem kola a slouží k montáži pneumatiky. Jsou zahrnuty v základní výbavě většiny aut: malé a středně velké osobní vozy, SUV a nákladní auta.

Výhody:

  • Dostupná cena.
  • Dobrá odolnost vůči nárazu.
  • Možnost opravy.

Nevýhody:

  • Vysoké riziko koroze.
  • Neatraktivní design.
  • Vysoká hmotnost.

Životnost těchto součástek není omezena. Mění se v případě vážného poškození, pokud je oprava nepraktická nebo nemožná. Příznaky selhání jsou deformace včetně deformace na okrajích, potom praskliny a koroze.

Mnoho majitelů aut si instaluje litinové součástky namísto použitelných ocelových ráfků kol z důvodu snížení neodpružené hmotnosti a vylepšení vzhledu exteriéru auta. Koupit si můžete použité součástky v dobrém stavu, díky čemuž rozumně ušetříte.

Naše webová stránka s inzeráty - AUTODOC inzerce - vám pomůže najít nové a používané autodíly ve vaší blízkosti několika kliknutími. Před tím, než něco koupíte od soukromého prodejce, můžete se s ním setkat osobně a zkontrolovat si zboží, a pak si ho vzít. Velcí dodavatelé nabízejí široký výběr autodílů pro osobní a nákladní auta, a zaručují jejich kvalitu.

Pokud máte součástky, které nepotřebujete, prodejte je na webové stránce AUTODOC inzerce za rekordně krátkou dobu. Přidávejte inzeráty zdarma a najděte vaše kupce.